Evden çalışma sistemine geçin!
kurumsaltakip.com - Evden çalışma sistemine geçin!
Tüm dünyada yayılan Corona virüsü nedeni ile bir çok firma evden çalışma sistemine geçti. Tabi bundan dolayı personel ve iş takibi gibi bir çok sorun çıktı. Bu sorun hakkında neler yapılabilir işte tüm detaylar.

Evden çalışma sistemine geçin!

Hızla yayılmaya başlayan Corona virüsünden dolayı günümüzde birçok firma evden çalışma sistemine geçti. Herkes dışarı çıkmadan bilgisayar üzerinden işlerini hallediyor. Bundan dolayı da bir çok iş verenin aklına bazı sorular geliyor. Bunlardan bazıları;

-Personellerim ile nasıl görüşme sağlarım ?

-Personellerimi nasıl takip ederim?

Personeller ile görüşme durumunu Skype, Facebook Massenger, WhatsApp gibi uygulamalar ile çözebiliyoruz. Ancak personellerimi, işlerimi, müşterilerimi nasıl takip edilebilir diye bir sorun ortaya çıkıyor.

İşte tam bu sırada biz devreye giriyoruz. Kurumsal Takip uygulamasını kullanarak personellerinizi, işlerinizi, müşterilerinizi ve birçok özellikleri kullanarak bu sorunları çözebilirsiniz.

İş takibi modülümüz sayesinde personellerinize verilen işlerin durumunu ne zaman kim hangi işi yapmış gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda personelleriniz ile toplantı planlayabilirsiniz. Bu sayede herkese tek tek ulaşmak zorunda olmadan sisteme toplantı bilgilerini girdiğiniz anda tüm personelleriniz bilgilendirilir.


EtiketlerYorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com