Gelir-Gider Yönetimi ile Finansal Durumunuzu Kontrol Edin
kurumsaltakip.com - Gelir-Gider Yönetimi ile Finansal Durumunuzu Kontrol Edin
Kurumsal Takip Gelir-Gider Yönetim modülü ile işletmenize ait finansal işlemleri takip edebilir aynı zamanda günlük, aylık, yıllık analizleri alabilirsiniz.

Kurumsal Takip – Gelir Gider Yönetimi

Kurumsal Takip Gelir-Gider Yönetim modülü ile işletmenize ait finansal işlemleri takip edebilir aynı zamanda günlük, aylık, yıllık analizleri alabilirsiniz.

Geçmişe ait ne kadar ödememiz var?  Ne kadar alacağımız var? Gibi sorulara artık bu modül ile daha kolay ve hızlı bir şekilde cevap bulabiliyorsunuz.

Rapor sistemi ile de gelir ve giderlerinizin çıktısını alabiliyorsunuz. Bu sayede isterseniz de doküman olarak da saklayabiliyorsunuz.

Vadeli ödeme sistemi sayesinde ödemelerinizi isterseniz vadeli bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelen ödemelerinizi veya giderlerinizi de vadeli bir şekilde sistemden takip edebilir ve vadesi gelen ödemeler yaklaşınca sistem tarafından yöneticilere veya belirlenen personellere mail ile bilgi sağlanıyor. Modüle ilk girdiğinizde analiz ekranında, günlük, aylık ve yıllık gelir tutarı, işlem hareketleri, vadesi gelen ödemeleri ve gelir-gider karşılaştırması yapan grafik ile bilgiler alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu modül ile carilerinizin ve projelerinize ait gelirleri veya giderleri inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.


EtiketlerYorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com