Kurumsal Takip - İş Takibi ve Yönetim Modülü
kurumsaltakip.com - Kurumsal Takip - İş Takibi ve Yönetim Modülü
Kurumsal Takip İş Takibi ve Yönetimi modülü sayesinde personelleriniz arasında iletişim kurabilir ve işlerinizi düzenle takip edebilirsiniz.

 

Kurumsal Takip  İş Takibi ve Yönetimi modülü sayesinde personelleriniz arasında iletişim kurabilir ve işlerinizi düzenle takip edebilirsiniz.

İşlerinize olası bitiş tarihi gibi eklemeler, süreç yönetimi gibi seçenekler sayesinde daha planlı ilerleyebilirsiniz. İş Takibi ile ilgili genel rapor alabilir ve yapılan işleri kağıt üzerinde de incelebilirsiniz.

İşlerinize ait doküman paylaşımı da yapabilirsiniz. Veri kaybını engeller ilerleyen süreçler için karışıklığa son vermiş olursunuz.

Yönetici iş kaydı açtıktan sonra personelde kendi panelinden verilen işlerini yönetebilir. Bu sayede çalışanlarınızda kendi işlerini bilir ve daha düzenli takip eder. İş bitiminden sonra genel bir analiz alabilirsiniz. Zamanında veya zamanından sonra bitirilme oranı gibi yüzde bilgileri alabilirsiniz.

Aynı şekilde müşterinize de iş atayabilirsiniz. İş atanıdığınız müşteriniz kendi panelinden işlerinin ne durumda olduğunu anlık olarak takip edebilir ve inceleyebilir aynı zamanda istekte bulunabilir.


EtiketlerYorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com