Mesai Takibi ile İşlerinizi Kolaylaştırın
kurumsaltakip.com - Mesai Takibi ile İşlerinizi Kolaylaştırın
Mesai takip modülü ile her gün için bir birinden kopuk dosyalar veya excel sayfalarından kurtulun. Sizin için işlemlerinizi otomatikleştirir ve istediğiniz zaman analiz almanızı sağlar.

Kurumsal Takip Mesai Takip Modülü ile çalışanlarınızın mesai bilgilerini günlük olarak saklayabilirsiniz. Mesai bilgilerini haftalık, aylık, yıllık kriterler halinde analiz edebilir çalışan bazlı mesai değerlendirmesi yapabilirsiniz. Mesai çizelgesi ile günlük ilerleyebilir veya istediğiniz tarihe mesai kaydı ekleyebilirsiniz. Parmak izi veya kart okuma cihazımız ile yapılan entegrasyonumuz sayesinde çalışanın mesai durumu anında ekranınıza yansır. 

Fazla mesai ile belirlenen günlere birden fazla personel için kayıt ekleyebilir ve saatlik ücretlerini belirleyebilirsiniz. İsterseniz fazla mesai bilgilerini bordroya yansıtabilir veya bordo dışında bırakabilirsiniz. Bordro hesaplarken yansıtılan fazla mesailer otomatik olarak bordroya dahil edilir.

Analiz bölümünden günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak mesai yapan personeller veya mesai yapmayan personeller gibi filtreler ile analizler çıkartabilirsiniz.

Mesai bilgilerini web tabanlı uygulamamız sayesinde istediğiniz konum ve cihazdan erişim sağlayabilirsiniz.

Sistemimiz günde birçok kez otomatik olarak başka bir konuma kriptolu bir şekilde yedeklenmektedir. Böylelikle veri kaybı riskiniz de en aza indirilmiş olur.


EtiketlerYorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com