Pandemi Döneminde Evden Çalışmak
kurumsaltakip.com - Pandemi Döneminde Evden Çalışmak
Tüm dünyada etkili olan COVID-19 virüsünden dolayı birçok beyaz yaka çalışan evden çalışmaya başladı. Birçok kişinin aklına gelen sorulardan biri de evden nasıl verimli çalışabilirim ?

Bunun için evde kendinize çalışma ortamı sağlamalısınız. Masanızda dikkatinizi dağıtacak eşya, materyal bulunmaması gerek. Aksi takdirde odaklanamazsınız.

Bulunduğunuz çevrede yüksek ses gibi rahatsız edici durumlardan uzak durmalısınız. Her ne kadar evden de çalışıyor olsanız da eşofmanlardan veya ev kıyafetlerinden uzak durmalısınız. Diğer türlü kendinizi tatilde hissedebilir klasik hafta sonu modunda kalabilirsiniz.

Yemek düzeninizi bozmamalısınız. Yemek saatlerinizi aynı şekilde devam ettirin.

En büyük hatalardan biri de gündüz bazı işleri gece yaparım diyerek ertelemek. Ancak bu durum pek de faydalı bir durum değil. İşlerinizi zamanında yaparak kendinize daha düzenli vakit ayırabilir işlerinizin düzeni bozulmaz, gecikmez.

İşlerinizi, toplantılarınızı da takip etmek biraz zor olabilir. Bunun için de Kurumsal Takip uygulamasını 1 ay ücretsiz deneyebilirsiniz.


Etiketler


Profile Avatar

Bu tarz uygulamalar işimi kolaylaştırıyor ancak bir çok uygulamada ihtiyaçlarım parça parçaydı yani hepsi için ekstra fiyat isteniliyordu. Kurumsal takip'de öyle bir şeye denk gelmedim. Bu olaydan gayet memnunum.


Yorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com