Servis ve Bakımların Takibini Yapın
kurumsaltakip.com - Servis ve Bakımların Takibini Yapın
Kurumsal Takip Servis ve Bakım takibi ile araçlarınızın, makinelerinizin veya ürünlerinizin bakımlarını planlayabilir ve işleme alabilirsiniz.

Bir çok işletmenin genel sorunlarından biri de bakım takibi. Araçlarınız var ise muayene takibi, makineleriniz varsa aylık bakımların takibi gibi bir çok işler var. 

Personellerin takip etmesi bazen aksayabiliyor. Personelleriniz tarafından unutulsa bile sistem size bildirim sağlayarak bakımları gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ürünlerinizin bu sayede bakımları gecikmiyor, çalışma performansları düşmüyor.

Örnek vererek ilerleyelim.

Örneğin bir taşıt servisi firmanız var. Birçok servis aracınız var, ancak bunların aylık veya yıllık bakımları olmalı. Eğer bakımlar aksatılırsa işlerinizde geciklemeler olabilir buda müşteri memnuniyetsizliğine sebep olur. 

Ancak uygulama size servis araçlarının bakımlarını hatırlatır ise işleriniz düzenli ve sorunsuz ilerler. Personelleriniz unutsa bile sistem hatırlatıcaktır. 

Bakımları belirli periyotlara göre planlayabilir veya bakımları erteleyebilirsiniz. Geçmiş bakımları görerek analizler de alabiliyorsunuz.

Dilerseniz sizlerde 1 ay ücretsiz deneyebilirsiniz.


EtiketlerYorum Yazın

Kurumsal Takip - Personel, İş, Performans, Vardiya, Gelir Gider, Bakım Takip ve Yönetim Sistemi

Daha fazla bilgi almak için

İletişime Geçin

© 2020 Kurumsal Takip, Tüm hakları saklıdır.

https://kurumsaltakip.com